Jak k nám

Jedeš z Prahy, nebo Středních Čech?

Ještě než sedneš do auta zkontroluj mapu a řádně se koukni, kde ta naše chajda je. Připrav se na něco přes  400 km a 5 hodin cesty. Z Prahy se vydej po D1 směr Brno. Sjeď na Benešov a pokračuj na jih směr Tábor-České Budějovice. Pokračuj až na hraniční přechod Dolní Dvořiště. Tam si raději kup dálniční známku na Rakousko (ceny hier). Dál pokračuj na Linz. Před Linzem dávej pozor, abys někde blbě neodbočil/a a jeď směr Graz/A9. Pak bude důležitý nezaspat a nejet dál na Graz, ale sjet z dálnice směr Liezen/Salzburg.  Na dálnici před Liezenem budeš muset tasit šrajtofli a vydat pětieuráček za tunelní mýtný. Z Liezenu už nikam neodbočuj a pokračuj přes Schladming až do Mandlingu.

Jedeš z Brna nebo Moravy?

Než povalíš, hoď špizung na mapu, abys věděl/a, kde je naše chajda. Čeká tě trochu víc než 400 km a necelých 5 hodin štreky. Val přes Mikulov na Vídeň (bacha v Rajchu to bude Wien). Na hranicích zkontroluj přední sklo, jestli tam máš nalepenou známku na autobán (ceny hier). Nic moc nevymýšlej, neodbočuj, projeď Vídeň a val po A2. Za Vídní je důležité odbočit na Bruck a. d. Mur. Pak val na Leoben a Liezen. Na autobánu před Liezenem budeš muset tasit šrajtoflu a cvaknót pětieuráček za tunelní mýtné. Z Liezenu už nikam neodbočuj a val přes Schladming na Mandling.

Pokud jedeš odjinaď tak zkus Google Maps nebo nás kontaktuj buď na emailu nebo na telefonu.

Chceš se zeptat, i když víš, že kdo se moc ptá, moc se dozví?

Máš dotaz, na který jsi ani na googlu a ani v encyklopedii nenašel odpověď? Nedohledal/a ses na našich stránkách informací, které potřebuješ? Zavolej na naši “hotlinku” nebo pošli mail a my Ti rádi odpovíme.

 

GungHob Hütte
Radek Neubauer
Mandling Nr. 93
8974
info@gungho.info
+420 721 880 689
+43 676 56 33984

GPS: 47.403994, 13.577327
neboli 47°24'14.4"N 13°34'38.4"E